Ons kantoor - Crelan Roeselare Haven


We zijn een gespecialiseerd CRELAN Bank en Verzekeringskantoor in Roeselare.

In 2018 beslisten Marnick Stroom, Frederik Declercq, Yves Huyghe en Geert Lanckriet hun krachten te bundelen en zo werd Advieskantoor Roeselare Haven geboren, gelegen aan de Kop van de Vaart.

Samen met onze medewerkers Geert Van Collie en Els Wydooghe staan we garant voor deskundig en financieel advies rond beleggingen, kredieten, verzekeringen, betaalverkeer, successie…
Een stevige know-how en jarenlange ervaring zijn belangrijke troeven in de steeds complexere bank- verzekeringswereld.
Het is onze missie met een persoonlijke aanpak maatwerk te realiseren voor de particulieren, zelfstandigen en ondernemingsklanten.
Via onderstaande link heeft u toegang tot ons uitgebreid producten- en dienstenpakket.

Crelan website     My Crelan

Aarzel vooral niet ons te contacteren, we zijn er voor u !

Facebook

Advieskantoor Roeselare Haven - Crelan bank- en verzekeringskantoor in Roeselare

logo Advieskantoor Roeselare Haven

Crelan Roeselare Haven

Openingsuren

  • maandag: 09:00 - 12:00 en 14:00 - 17:00 op afspraak
  • dinsdag: 09:00 - 12:00 en 14:00 - 17:00 op afspraak
  • woensdag: 09:00 - 12:00 en 14:00 - 17:00 op afspraak
  • donderdag: 09:00 - 12:00 en 14:00 - 18:00
  • vrijdag: 09:00 - 12:00 en 14:00 - 17:00 op afspraak
  • zaterdag: 09:00 - 12:00 op afspraak

Ons team


Marnick Stroom

Marnick Stroom

Algemene coördinatie - Kredieten - Beleggingen

marnick.stroom@crelan.be

Geert Van Collie

Geert Van Collie

Verzekeringen - Productie en schade

geert@advieskantoor-roeselarehaven.be

Els Wydooghe

Els Wydooghe

Commercieel medewerker

els.wydooghe@crelan.be

Frederik Declercq

Frederik Declercq

Verzekeringen - Beleggingen

frederik.declercq@crelan.be

Geert Lanckriet

Geert Lanckriet

Beleggingen - Betaalverkeer

geert.lanckriet@crelan.be

Yves Huyghe

Yves Huyghe

Beleggingen - Fiscaal sparen

yves.huyghe@crelan.be

Wenst u een afspraak te maken? Bel ons +32 (0)51 24 15 94

Contact Formulier


Heeft u nog een vraag? Laat het ons weten via onderstaand contactformulier.